Jdi na obsah Jdi na menu
 

Diskuse

Zde je možné debatovat.

 

Pro komplexnější debatu použijte diskusní fórum pro nezaměstnané založené naším hnutím.

nezamestnani.xforum.cz/

 

Zde můžete diskutovat o všech problémech, se kterými se lidé bez práce setkávají. Diskusní příspěvky by měly být věcné, ne příliš obsáhlé a hlavně by se měly týkat nezaměstnanosti. Z důvodu malé kapacity těchto webových stránek není možno diskutovat i o jiných problémech, které s nezaměstnaností souvisí jen velmi málo či vůbec. Příspěvky, které obsahují vulgarismy, urážky či slovní napadání nezaměstnaných či jiných diskutujících budou administrátorem smazány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem

(Kossuth, 11. 3. 2015 15:40)

Jo já tomu říkám dvojí metr, Landa měl pravdu... https://www.youtube.com/watch?v=CJWub35E5yc

To je stejné jako s islamizací, stejné zákony a pravidla pro všechny nebo nic. Nehledě k tomu, že ISIS je MOSSAD, využijí situace strachu ve svůj prospěch --- cíl je omezit svobody v Evropě pod záminkou naší bezpečnosti, fakticky se bude jednat o totalitu - George Orwell - 1984 měl pravdu... každá doba má své proroky...

Stejné jako s tím střelcem co to řešil se zbraní v ruce - využijí to ve svůj prospěch k odzbrojení národa, samozřejmě neozbrojeným stádem se bude lépe manipulovat.


Pokud to zavedou, tak to je jednoznačně v rozporu s rovným přístupem.

Re: Re: Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem

(jana, 11. 3. 2015 17:07)

zadnej dvoji metr chlapce-čr romy neuprednostnuje pred ceskymi obcany a nediskriminuje cesky obcany ty lando,revolto apod.,zakony plati pro vsechny stejne ze strany ceske republiky vuci romum,kteri maji ceske obcanstvi a vuci rodilym cechum jako jsme my,neblbni,tyhle kecy vazne nahravaj jen nackum -priivrzencum top09,ods,dss a odnesou to nakonec cesky nezamestnani,protoze romove maji ceske obcanstvi a zakony pro tyhle lidi a cechy plati tedy stejne pro vsechny,takze zadnej metr ze strany česke republky fakt neni,je mozny,ze ze strany eu dostanou tyhle lidi nejaky poukazky nekam na chleba,dobre no,to nemusis preci resit,i kdyz trebas jo,protoze jsme clenu eu,je to tvuj nazor,ze je dvoji metr,ale ze strany čr urcite ne,takze tyhle kecy o vyhodach romu skodi obecne vsem nezamestnanym bílym obcanum v čr

Re: Re: Re: Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem

(Kossuth, 11. 3. 2015 18:32)

Revolta nás zradil, sešel z cesty, maska Guye Fawkese tam není náhodou - revolucionář převlečený do masky, který začne propracovanou a násilnou kampaň za svrhnutí vlády (jak aktuální). Tato maska se stala symbolem občanské neposlušnosti a boje za individuální svobodu (nic se nezměnilo), mimochodem symbol hnutí Anonymous.

http://hudbajeozivot.cz/2014/11/elka-posila-revoltovi-povedeny-diss/2764/

Re: Re: Re: Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem

(Kossuth, 11. 3. 2015 18:37)

Dvojí metr zavádějí oni, ne já. Kdo tady vytváří rasismus já nebo oni. Samozřejmě oni, říkají si sociální, ale jsou asociální, říkají si demokraté, ale jsou kapitalisti, říkají si ANO a všemu i MONSANTU (GMO), chtějí mír, ale podporují válečné štváče, není na léčbu Čechů, ale pro válečné zločince se vždy něco najde..., cizinec ve vlastní zemi asi...

Re: Re: Re: Re: Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem

(jan, 12. 3. 2015 8:37)

cti-zadny dvoji metr neexistuje,zakony plati pro vsechny obcany ceske narodnisti stejne,muzes ten dvoji metr dokazat i jinak,nez clankem z nejakych novin o to,ze budes muset davat prednost ve fronte na pracaku apod? mas nejaky dukaz krome te novinarske kachny,kterou jsi zbastil?chci fakta,ne clanky od nejakych buzerantu,ty mas podle me schizu,protoze fakt zadnej dvoji metr neexistuje,to je jen tvoje lez a rasismus,to ty si ten ,kterej druhy napada a rika,ze jsou uprednostnovani,to je z tve strany hyenismus,sory,pro me jsi fasista

Re: Romové dostanou přednost na pracáku, šíří se internetem. Dokument, který přijala vláda, trhá na kusy i obhájkyně Romů...

(Jana, 11. 3. 2015 15:25)

Romové dostanou přednost na pracáku..... Před kým ???
Před agenturními zprostředkovateli práce pro cizince, nebo před vstupem k jednání se zprostředkovatelkou před 64 letým nezaměstnaným ?
Placená práce není, tak jak může i Rom dostat přednost na pracovní místo které neexistuje.
Ach jo, zase někdo potřebuje prémie za aktivitu ve vládě. Nezaměstnanost Romů i Neromů to neřeší.

Žebrat o práci v ČR

(Jana , 11. 3. 2015 20:00)

Info od mé známé.
Po přijímacím pohovoru ji bylo řečeno, že neumí žebrat o práci.
Placené pracovní místo nedostala.

Tak mě napadá, až skončí "Éra výuky Finanční gramotnosti" na UP, bude se vyučovat, jak úspěšně žebrat o práci. ( A možná nejen o ni.)


Re: Žebrat o práci v ČR

(ABC, 12. 3. 2015 2:31)

O tom už se vybraní "šťastlivci" učí na tzv. "JOB CLUBech". Pořádá to ÚP z peněz EU.

Spíš by se měly ty zprostředkovatelky (čti dě*ky) pomalu učit, jak rozeznat uchazeče s kvérem, co si přišel na Krajskou pobočku ÚP vyrovnat účty...

Re: Re: Žebrat o práci v ČR

(Kossuth, 12. 3. 2015 7:04)

Jo jo, JOB CLUB, pořádá UP z peněz EU - odpornost. Přesně to jsem chtěl napsat, rozeznat uchazeče s kvérem a že jich není málo, k tomu dodávám, další nesmysl s názvem bilanční diagnostika pro uchazeče s kvérem i bez kvéru, ale k ničemu.

Finanční gramotnost???

(Kossuth, 10. 3. 2015 16:09)

Před vánoci jsem psal, že jsem byl zařazen do programu finanční demence a co se nestalo, po vánocích jsem do stejného programu byl zařazen znovu. Dokonce mě měl školit stejný rektor, kdyby nebylo mého včasného zásahu, tak jsem absolvoval dvakrát za sebou stejný projekt a měl dva stejné certifikáty, i když je pravda, že ten první shořel (už jsem se na něj nemohl dál dívat).

Chápete tady vůbec nejde o nezaměstnané, ale o to naplnit tabulky a vyvádět prostředky z dotací..., to že se na tom přiživuje armáda idiotů pro které je EU vším nemusím zdůrazňovat.

Re: Finanční gramotnost???

(ABC, 11. 3. 2015 5:54)

Já to naprosto chápu - jde o rozkrádání finančních dotací z EU!

Vysvětlení

(Kossuth, 10. 3. 2015 16:21)

Jinak se omlouvám, že sem moc nepřispívám, ale moje aktivity se přesunuly na Facebook a VK (ruská sociální síť), snažím se dát dohromady tým lidí, z různých skupin a komunit, spolupracujeme s každým kdo projeví zájem, kromě vyložených extrémistů (všech směrů). 28. února probíhaly po republice setkání různých skupin a lidí, výsledek je asi takový, že řešením není rivalita, ale spolupráce. Pokud někdo chce něco medializovat nebo zveřejnit, tak se klidně ozvěte mám vliv ve skupinách a komunitách, řádově s dosahem několik set tisíc participantů, bohužel celková situace ve společnosti je velmi vážná a nezaměstnanost je jedna z mnoha věcí které se reálně neřeší...

Dnes mohl být pěkný den, ale zase mě nasrali...

(Kossuth, 10. 3. 2015 16:01)

Jaký má smyl zaměstnávat nezaměstnané na nějaké zkrácené úvazky, když se pak stejně vracejí na ÚP, příklad z dnešního dne jdu si tak po ulici a vidím osoby v oranžových vestách jak zametají chodník jakým si smetákem, na tom by nebylo nic divného, kdyby město na tuto činnost nekoupilo vůz na zametaní chodníků za několik milionů, takže oni budou bez smyslu dělat hromádky bordelu na chodníku, které pak překážejí kočárkům a dalším, aby potom stejně přijelo to auto a udělalo to pořádně, chápe tu někdo smysl takové činnosti a přínos pro ty co to dělají???

verejna sluzba svazuje a izoluje nezamestnane na uradu prace

(jana, 8. 3. 2015 20:11)

povinna verejna sluzba pro nezamestnane by branila tvorbe novych pracovnich mist a zaměstnávání -kazdy zamestnavatel by dal presnost otrokum z pracaku,za ktere by nemusel státu nic odvádet a nezamestnanost by jeste stoupla-navíc situaci tech nezamestnanych by zadna verejna skluzba nezmeníla,prave naopak by zustali diky verejne sluzba hlášený na pracaku jeste dýl :)

verejna sluzba by nahradila bezna pracovni mista a konkurovala by jim

(zázvorka, 7. 3. 2015 15:22)

povinna verejna sluzba by nezamestnane akorat izolovala v nezamestnanosti a v evidenci uradu prace jeste dele a pracujicim by prinesla jen ztratu zamestnani,protoze by je zamestnavatel vymenil za otroky z pracaku,takze by pocet nezamestnanych diky verejne sluzbe stoupal a na tvorbu novych pracovnich mist by se taky kazdej vykaslal,tudíz by stat nevybral na danich ani prd.ekonomika by sla ho kytek,protoze by se nenakupovalo,krachovalo,propoustelo,nezamestnavalo......verejna sluzba by byla proste jen dalsi lacina pracovni sila a vyhoda pro par zamestnavatelu,kterym by to cely hradil urad prace(stat)

verejna sluzba by zvysila nezamestnanost a snizila tvorbu novych pracovnich mist

(h, 7. 3. 2015 15:02)

kdyby ivane rapkový a drabkovi v roce 2012 nezakazal ustavni soud povinnou verejnou sluzbu pro nezamestnane a poskytli tak zamestnavatelum zdarma 500 000 nezamestnanych otroku,tak by do pul roku pribylo v čr novych 500 000 nezamestnanych,protoze by zamestnavatele vymenili 500 000 svych zamestnanacu za otroky evidovane na urade prace,za ktere by nemuseli státu odvadet dane a nova pracovni mista by se uz take prestala tvorit,protoze by bylo pracovcnich sil jeste vice,nez ted ! otroci se státu nevyplati,stát potrebuje zamestnance,za ktere plati dane jejich zamestnavatel

čr potrebuje nová pracovní místa a ne dalsi pracovni sílu v podobe nezamestnanych saskujiich na verejne sluzbe

(h, 7. 3. 2015 14:46)

povinna verejna sluzba pro nezamestnane by znecistovala pracovni trh, nahrazovala bezna pracovni pracovni mista,zlikvidovala tvorbu novych pracovnich mist,zvysila nezamestnanost a slevnila cenu prace v čr,protoze by zamestnavatele nemeli potrebu zvysovat platy a tvořit nová pracovní místa,kdyby meli k dispozici lacinou pracovní sílu(nezamestnane) hrazenou uradem prace(státem),,,,,,,,,,čr potrebuje nova pracovni místa nikoliv dalsí pracovní sílu :)

čr potrebuje zvysit pocet volnych pracovnich mist a ne si verejnou sluzbou zvysovat pocet pracovnich sil

(jánošík, 4. 3. 2015 13:21)

misto toho,aby se jsme se snazili vytovrit nova pracovni mista a snizovali tak nezamestnanost,tak si vyrabime dalsi zbytecnou prebytecnou pracovni silu(verejna sluzba) a nezamestnanost si sami zvysujem,protoze pracovnich sil je v čr více nez pracovnich mist-česka logika

verejna sluzba navysuje pocet pracovnich sil a snizuje pocet pracovnich mist

(x, 4. 3. 2015 11:58)

čr nepotrebuje dalsi zbytecnou pracovni silu v podobe nezamesntnanych vykonavajich verejnou sluzbu,protoze pracovni sily je u nas vice,nez pracovnich mist -verejnou sluzbou by si stat sam sobe zvysoval pocet pracovnich sil a snizoval tim pocet volnych pracovnich mist,to nema logiku proste :),čr nepotrebuje verejnou sluzbu pracovni silu,ale spise volna pracovni mista............volna pracovni mista by diky verejne sluzbe pouze ubyvala......pracovni sily je tu dost a je nesmysl ten pocet pracovni sily,ktera se nema kde uplatnit teou verejnou sluzbou navyšovat

verejna sluzba je dalsi prebytecna zbytecna pracovni sila,ktera snizuje pocet volnych pracovnich mist a zysuje nezamestnanost

(x, 4. 3. 2015 11:18)

verejna sluzba zvysuje nezamestnanost,protoze se jedna o dalsi nadbytecnou pracovni silu,ktere je u nas vice,nez pracovnich mist a ktera ten pocet volnych pracovnich míst akorat sniží :), je potreba aby vznikala nova pracovni sila a ne aby se zvysoval pocet pracovnich sil,kdyz tu nejsou pracovni mista :)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90

následující »