Jdi na obsah Jdi na menu
 

Diskuse

Zde je možné debatovat.

 

Pro komplexnější debatu použijte diskusní fórum pro nezaměstnané založené naším hnutím.

nezamestnani.xforum.cz/

 

Zde můžete diskutovat o všech problémech, se kterými se lidé bez práce setkávají. Diskusní příspěvky by měly být věcné, ne příliš obsáhlé a hlavně by se měly týkat nezaměstnanosti. Z důvodu malé kapacity těchto webových stránek není možno diskutovat i o jiných problémech, které s nezaměstnaností souvisí jen velmi málo či vůbec. Příspěvky, které obsahují vulgarismy, urážky či slovní napadání nezaměstnaných či jiných diskutujících budou administrátorem smazány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(dd, 31. 7. 2017 18:34)

tak jste asi jeden z mala,kdo necinkal klicema 17 listopadu 89,na tom vaclavaku se tenkrat seslo přes milion lidi,mozna vic,ti všichni zrejme byli komunistickym režimem nadseny a proto sli cinkat klicema,

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 2. 8. 2017 10:05)

Víte proč bylo milión Čechoslováků na Václavském náměstí? Protože je z celého Československa svážely zdarma vlaky a autobusy. Na pracovištích a ve školách byli tito lidé verbování pracovníky StB. Stb se totiž rozdělila a její větší část, která pochopila kam směřuje vývoj, začala bleskurychle vše potřebné pro demonstrace organizovat. Za státní peníze platili dopravu, zejména mladých a nezkušených účastníků demonstrací, kterým pracovníci Stb slibovali životní zážitky při změně režimu v Praze a tak se tito nezkušení, převážně studenti, dali nachytat, aby sloužili jako havloidní kompars.

Gererelní řízení této operace ovšem probíhalo pod taktovkou sovětské KGB s tichým souhlasem Gorbačova, která si již vyhlédla Havla za prezidenta ČR a naši Stb řídila a koordinovala. Pochopitelně celých 40 let byla KGB StB nadřízena, zadávala jí úkoly a kontrolovala jejich plnění, proto je nemyslitelné, že by i listopadový převrat v Československu neorganizovala KGB.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 4. 8. 2017 16:36)

BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI"
prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.

Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to nekteří nechtějí přiznat.

Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, .....? Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko. Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem. Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu. Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ.

Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákoným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 100 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.

Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali. Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.

V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země". Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. Někdo si snad myslí, že "lid co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?

Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. Už nestojíme fronty na banány.

Zdeněk Klímek

19.2.2016

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(d, 2. 8. 2017 10:46)

ano je to pravda,svazeli na vaclavak lidi dopravou zdarma a za volno v praci,ano to je fakt,pamatuju si to,byla to da se rict spolecenska povinnost,takze podle vas lidi jsou prostestovat proti komunismu kvůli doprave zdarma,volnu v praci a jen kvůli tomu,te je zlanarili stbaci co prevlekli kabat??? jiny důvod k tomu nebyl?? tak jste u me negramotnej narod no rikam to porad

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(A., 2. 8. 2017 23:12)

Tuším, že Uhde výstižně prohlásil, že lidé očekávali demokracii, ne kapitalismus. Chtěli, aby vymizely nešvary ve společnosti, což zase dělali jen lidé. Chtěli říkat své názory, volně cestovat po světě. Komunisté chybovali, že nedovolili každému prohlédnout si kapitalismus z blízka, pozlátko i žebráky. Kdyby lidé tušili, že co funguje se zruší, že budou zlikvidovány světově známé české firmy, čímž přijdou o práci, že se mnozí ocitnou na ulici a vestavu bídy, hodili by klíče místo cinkání do kanálu. Vy sem píšete co by nudící se milionář?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(j., 9. 8. 2017 10:15)

Ano netušili o co jde.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(j., 3. 8. 2017 12:19)

Za názor plus. Svážení do Prahy bylo. Kdo to organizoval nevím. Před VŠ kolejemi mladým nabízeli alkohol co hrdlo ráčilo a jelo se "pařit"do Prahy zdarma, všeho bude dost. Za flašky dražšího alkoholu. Někteří byli tak opilí, že nevěděli ani kam jedou. Byla to přeci pařba, akce zdarma, plánovaná akce dokáže do sebe vsáknout mnoha dalších jedinců. Na nádražích lákali převážně zase mladší lidi a takové ty nádržní obejdy aby přistoupily s nimi na vlak směr Praha. Vše zdarma. Kdo to platil - tito nalákaní neé. Takové tlupy táhly na Prahu. Určitá nespokojenost byla ale nyní není? Co má většina z nich : možná strach ze splátek hypoték aby nežili pod mostem, strach o práci i tu bídně placenou a strach z nezaměstnanosti a propuštění z práce po 45 roce věku. A na stáří?? NIC než dluhy, protože z čeho našetřit ??? Ano, můžeme si koupit banány, pomeranče po celý rok - no ale ta kvalita je spíš mínusová. Cestovat do zahraničí kam se dříve tolik nemohlo, když na to máme - to ano.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 7. 8. 2017 8:56)

Celkem s vámi souhlasím, až na to, že lidé netušili co je čeká. Vždyť jim to třeba předseda pražské KSČ Štěpán říkal, že po převratu tu bude kapitalismus, obrovská nezaměstnanost a lidé se stanou otroky ve vlastní zemi. Ale havloidní chátra ho neposlouchala, i když měla plnou hubu keců, že je potřeba diskutovat, že je potřeba vyslechnout názory oponenta ( to když sama tato havlistická chátra chtěla jednat s komunisty, jako s vládnoucí stranou ). Když jim ale komunisté na náměstích říkali, do jakých s.r.a.č.e.k to tady povede, tak je bez milosti vypískala a nenechala je ani domluvit. Takže je také potřeba, až se to tady zase obrátí vyšetřit, kdo tenkrát všechno na těch náměstích řval, a tuto havloidní chátru také tvrdě potrestat.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 2. 8. 2017 9:43)

Vy asi jste žil uplynulých 28 letech na Marsu, a ne v ČR? Vy nevíte, že ODS rozkradla v kuponové privatizaci státní podniky a majetek v dnešní hodnotě 10 tisíc miliard? Z toho byste zaplatil dnešní dluh ČR 5x. Koalice ODS, KDU s TOP 09 provedli rozkrádání státu na církevních restitucích za 170 miliard. ČSSD je namočena přes Sobotku do obří kauzy Bakala, který vytuneloval OKD za 7 miliard. Špidla z ČSSD zase prodal naši vodu do zahraničí, takže za kubík neplatíme 60 haléřů, jako to bylo v roce 1989, ale 100 Kč (což je zdražení o více jak 10 000% a to je rekord, který bezpochyby vejde do světových dějin zločinu). Zisk takto generovaný pak končí převážně na dividendách pro zahraniční vodárenské společnosti (zejména Veolii).

Již dnes pracují čeští otroci na převážně západní společnosti téměř zadarmo a tyto západní společnosti si každoročně na dividendách přijdou na 500 miliard Kč a to jenom v ČR (to je mimochodem jeden z mnoha dalších negativních důsledků Klausovy zločinné privatizace z počátku 90. let - neexistence českých firem, které by zaměstnaly většinu Čechů.) V Krušných horách se zase chystá těžba velice ceněného lithia v ceně kolem 300 miliard korun a jsou již zprávy o tom, že toto národní bohatství vytěží zahraniční společnosti a naši politici jim to (pochopitelně za pěkně tučné úplatky) přenechají prakticky zdarma a tak bych mohl pokračovat donekonečna!

Potrestat tyto zločince a sebrat jimi nakradený majetek a vrátit ho do státního rozpočtu není žádná závist, ale spravedlnost! Je to dokonce naše morální povinnost, jinak se budeme propadat do ještě větší a hlubší žumpy, než-li v které jsme už dnes. A víte, kdo tomu všemu nejvíc pomáhá? Nejen ti zločinci samotní, ale i lidé, jako vy, kteří k tomu mlčí a tváří se, jakoby právě spadli z Marsu a nic neviděli. To vám není líto alespoň vašich dětí, kteří budou tady muset v těch blitkách žít?

Já udělám alespoň to málo, že půjdu volit Okamuru, který není namočen do žádné špinavé kauzy a nebude se bát proti zločincům, kteří nám všem otravují život zakročit. Pro to ale musí mít silnou pozici v Parlamentu, aby mohl sestavit jednobarevnou vládu. Doufám, že pokud tolik hlasů nezíská letos, tak za čtyři roky už budou Češi natolik moudří, že mu ty hlasy dají.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(SS, 2. 8. 2017 9:59)

OKAMURA NENI NAMOCENEJ DO ZADNE KAUZY? TO,ZE DÍKY NEMU VOLI CESKEJ NAROD,KTEREJ TOLIK NENAVIDIM JENOM RASISTY PROTI UPRCHLIKU JE OK?? TOHLE JE NEJVETSI ZLO,CESI JSOU RASISTI,NIKDO VAS NEMA RAD,ANI NEMCI,AMRICANI PROSTE NIKDO,JSTE JENOM SPODINA,KTERA MA V HLAVE NOVINOVY CLANKY,PRAVE O T ECH UPRCHLICICH A ROZKRADENEM MAJETKU ZA BILIONY TY LHARI CESKEJ,V ROCE 89 SE SESLO NA VACLAVAKU PRES MILION LIDI I VICE NEVIM-PROC TaM TY LIDI TEDA SLI,KDYZ MELI TAK SPICKOVOU ZIVOTNI UROVEN,JAK TU PISES???? TY JSI OBYCEJNEJ TUPEJ CECHACEK,KTEREJ TU PORAD PISE NECO O OKAMUROVI,BAKALOVI A ZAVIRANI LIDI,JSI KOMOUS JAKO PRASE

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 2. 8. 2017 10:24)

Já jsem komunista a jsem na to hrdý. Za socialismu tady byl, v porovnání s dnešním zločinným kapitalistickým režimem, blahobyt. Jen si sežerte, co jste si v 89 vycinkali. Dobrou chuť!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 4. 8. 2017 16:42)

Totálně lživý projev velezrádného z.m.r.d.a Havla v roce 1989:

Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce. // V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci jaké má dnes. Pro mě není rozhodující s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku a proto má naději, že i člověk poslouží jí. // Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národnostních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují. // Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat… Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli to bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam zdvihne cena cigaret nebo něčeho jiného, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme. // Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury… Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(kk, 31. 7. 2017 17:47)

Josef-čím více bude mít Okamura hlasů, tím více zločinných politiků bude moci zavřít. Samozřejmě to nastane, jen pokud bude ve vládě.- a pak se probudil a mel jsi mokry kalhoty od pyžama vid?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 4. 8. 2017 16:51)

Kam jsme se za 25 let dostali ?


Za likvidaci Československa a České republiky se tady povinně tleská Havlovi, Klausovi, Dlouhému atd. I tak se dají vymýt mozky v Česku.

Co tak začít respektovat demokratickou volbu většiny občanů, to se nehodí.

Kde byli tito „demokraté“, když nám Havel lhal ve všem, co sliboval? Už jste zapomněli? „…budou vás strašit nezaměstnaností, nevěřte jim…“ atd. Také slíbil, že to teda vezme, ale jen do svobodných voleb. Potom aby mohl být znovu zvolen, tak se muselo rozdělit Československo, protože Slováci by ho už nikdy nezvolili. To mu dali jasně najevo při návštěvě Bratislavy, kde ho vypískali. Ono se není co divit, když si připomeneme pár „úžasných“ počinů, které Havel udělal.

Při novoročním projevu v roce 1990 udělil amnestii 22 tisícům vězňů, zlodějům, vrahům, podvodníkům. Havel je zodpovědný za všechny zločiny, které tito propuštění zločinci následně spáchali. Amnestií Havel vyslal jasný vzkaz do společnosti a zahájil devastaci Československa.

Další jeho počin bylo jeho rozhodnutí, že už nebudeme vyrábět zbraně. Zlikvidoval tak ze dne na den 70% strojírenského průmyslu v Československu. Statisíce lidí přišli o práci a stát o stovky miliard dolarů. Ti, kteří mu to poradili, převzali výrobu zbraní i obchodní trhy. Spadl jim do klína díky Havlovi zisk v řádu stovek miliard dolarů. Odborníci odhadují, že tímto vlastizrádným jednáním Havel poškodil Československo tak, že nás vrátil asi o 100 let zpět. Jak je vidět dnes, tak mají pravdu. Slovensko na Havla doplatilo ještě výrazněji. Stačí vzpomenout ZŤS Dubnica, ZŤS Martin, kde pracovali desetitisíce lidí a ze dne na den byli bez práce a bez perspektivy důstojného života. Havlovi za tuto likvidaci slíbili Nobelovu cenu, kterou nedostal.

Další Havlův počin bylo pozvání dalajlámy. Čína v reakci na to zrušila objednávku za miliardy na nákladní vozy Tatra a nejen to.

Havel má velkou zásluhu na devastaci Československa a České republiky. Kdyby stát měl odškodnit občany za výše uvedené působení Havla, musel by vyplatit každému občanovi minimálně 10 milionů korun. To se týká i všech občanů Slovenska. K tomu se asi „pražská kavárna“ hlásit nebude.

Havlovi nelze zapomenout schvalování bombardování Jugoslávie. Po bombardování škol, nemocnic a dalších, umírali civilisté včetně žen a dětí. To je Havlovo budování míru? Ano, bylo to „humanitární bombardování“ jak nám tvrdil.

S odstupem času většina lidí Havla prohlédla. Ukazuje to nedávné referendum v Prostějově, ve kterém 93% občanů hlasovalo proti přejmenování Žerotínova náměstí na Havlovo. Podobně by to dopadlo i s letištěm Praha-Ruzyně, pokud by k nějakému hlasování došlo. Proto vláda použila totalitní metodu a prostě tak rozhodla proti vůli většiny občanů. Dnešní vládci se nejvíc bojí skutečné demokracie, i když jí mají plná ústa.

Působení Havla se dá shrnout výstižným přirovnáním. „V roce 1989 měli všichni občané Československa dort a Havel ten dort drtivé většině, za všeobecného nadšení, vyměnil za ho…“

Z vyspělého Československa jsme se stali podřadnou kolonií, kde už je dokradeno. Ano, už tady není téměř co ukrást, už jen okrádat občany o to málo co jim ještě zbylo.

Na otázku z nadpisu je jednoduchá odpověď. Do ...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 4. 8. 2017 16:55)

KAM KRÁČÍŠ ČESKO ?
Od listopadového puče v roce 1989 bylo zlikvidováno Československo, rozkraden a zlikvidován veškerý průmysl. Zemědělství, díky kterému jsme byli potravinově naprosto soběstační, se zlikvidovalo taky. Stejně dopadlo zdravotnictví, školství, atd.

Občanům se tady 25 let lže a vymývá mozek. Proč říkat pravdu a dělat vše ve prospěch občanů, když stačí před volbami důkladně vymýt mozky svojí lživou propagandou a zase můžou politici pokračovat v likvidaci Česka a českého národa.

Pro Evropskou unii jsme jen podřadnou kolonií, zásobárnou otroků, místem kam mohou vyvážet „potraviny“, které by si ve vlastní zemi nedovolili prodávat. Západní výrobci vyrábějí zboží pro kolonii Česko a pod stejným označením pro svou zemi, ale v úplně jiné kvalitě.

Naši vládci mají plná ústa demokracie a lidských práv. Ani jednoho jsme se za 25 let nedočkali. Je snad demokratické přijímat zákony, se kterými 90% občanů nesouhlasí?

Co se týká lidských práv, zeptejte se nezaměstnaných, kterým je 50 let a více, jak poníženě žebrají o práci a stejně je nikde kvůli věku nevezmou. To je hrubé porušování lidských práv, to je diskriminace. Všichni o tom vědí, ale mluvit se o tom nesmí, natož aby se to řešilo a postihovalo.

Perspektiva života v Česku je hrozivá. Problémy budou gradovat a jediné řešení je skutečná demokracie.

V Ústavě České republiky je uvedeno : „veškerá státní moc patří lidu této země“. Toto je trvale porušováno. Je nejvyšší čas začít naplňovat a dodržovat ústavu.

Je potřeba se podívat do světa a vzít si příklad ze zemí, které jdou mílovými kroky kupředu. Čínská lidová republika dosahuje úžasných výsledků, o kterých si můžeme nechat jen zdát. V Číně byla vybudována hospodářská velmoc. Platy se zde za posledních 10 let zdvojnásobily i ztrojnásobily. Stejné zvýšení platů se očekává v příštích letech. Čínská lidová republika zdvojnásobí HDP do roku 2020 ve srovnání s rokem 2010. To pro nás musí být příkladem.

Československo bylo strojírenská světová velmoc. Po 25 letech rozkrádání, tunelování a devastace jsme na úrovni rozvojové země někde v Africe.

Uráží mě, když předseda vlády Sobotka při své návštěvě Jižní Koreje láká investory na to, že v Česku lidé (otroci) pracují za jednu třetinu mzdy jak v Koreji. To je ubohost a vizitka vaši neschopnosti jak to tady 25 let vedete. Pane premiére, neurážejte občany, nejsme vaši otroci, abyste nás takhle nabízel. Kam nás vedete už většina občanů pochopila. My to víme už dávno a uděláme vše pro to, abychom to změnili.

Re: Re: koho volit

(DD, 2. 8. 2017 12:50)

Osobní, hmotná a trestní odpovědnost,Chceme radikální změnu ,Budeme vytvářet nová pracovní místa(JAK?) – podpoříme proto podnikatele a živnostníky(JAK A CIM?).Chceme právo a spravedlnost. (:)) Chceme stát sloužící občanům,:)) Budeme prosazovat reformy a změny státní správy(FUJ JAKO DRABEK JA VIM), Jsme proti pokusům omezit právo občanů legálně nabývat a držet zbraň(KOHO TO ZAJIMA,ZBRAN K ZIVOTU ,NEPOTREBUJU)Nechceme drahý a nefunkční sociální systém, chceme systém podporující všechny slušné lidi – seniory, rodiny s dětmi, zdravotně postižené občany i děti ohrožené bídou(JAKY NEFUNKCNI SOCILANI SYSTEM TY JAPONSKA NAPLAVO)Budeme prosazovat ústavní dluhovou brzdu podle vzoru Švýcarské konfederace.:))) PO VZORU :))),chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku SUVERENNI ČR?TAK TOHLE JE MOC NA ME A BRANIT?PRED KYM A JAK?CO TAKHLE OSTNATEJ DRAT NA HRANICICH A KONCENTRAKY PRO TY KDO JE PREKROCI? JOSEFE,TOHLE JE SNUZKA PITOMOSTI,JENOM SLIBY,KECY PRAZDNY,NA TO SE FAKT CHYTIS?? ANI SLOVO O VYSSICH MZDACH,JENOM "OBRANA" ZBRANE A ZAVIRANI POLITIKU TO JE JEHO HLAVNI PROGRAM TOHODLE OKAMURY,STYD SE JOSEF

Re: Re: Re: koho volit

(Josef., 2. 8. 2017 13:44)

Naštěstí už na havloidech, jako jsi ty příliš nezáleží, vymíráte a lidé vás oprávněně nenávidí. Proto budou Okamuru volit. A víš proč? Protože vidí co z.m.r.d Havel a další politici po něm tady všechno napáchali, ani lživá propaganda z ČT a médií mu nepomůže, ani hlupáci jako ty, kteří tomu grázlovi postavili stovky pomníků. Ještě jste po tom gaunerovi pojmenovali letiště a ti nejvěrnější se k němu denodenně modlí, jak ke svatému obrázku. Víš co, když tak nenávidíš Čechy už tady do diskusí nepřispívej a odstěhuj se do německého ráje, bude ti tam třeba líp a možná že tě i nějaký přistěhovalý muslim kulturně obohatí.

Re: koho volit

(dd, 9. 8. 2017 11:48)

ja jdu volit sobotku,dinsbiera,zaoralka,takze cssd-zadnej extrem

Re: Re: koho volit

(Josef, 11. 8. 2017 21:35)

Další šok – vládní ČSSD chce kupovat cizincům byty místo toho, aby se starali o naše občany. Hejtman plzeňského kraje Josef Bernard (ČSSD) navrhuje vybrat cizince, dát jim byty i práci a pozvat je do Plzeňského kraje i s rodinou. Podle hejtmana by mohlo hejtmanství zprostředkovat na bytovou výstavbu například dvacetiletý úvěr zatížený minimálním úrokem. Ten by se splácel z peněz cizinců, respektive z nájmů, který by platili. V příštích letech podle hejtmana zasáhne Plzeňský kraj negativní populační vývoj, proto chce pozvat cizince s celou rodinou a zajistit jim důstojné bydlení a práci. Na celý případ upozornila krajská zastupitelka našeho hnutí SPD a náš lídr v Plzeňském kraji Jana Levová. Naše hnutí SPD navrhuje přesně opačné řešení – pakliže má Plzeňský kraj prostor na tyto aktivity, tak chceme podpořit porodnost našich českých rodin s dětmi, a navrhujeme dát takový úvěr na byt téměř bez úroku a na desítky let českým občanům, nikoliv cizincům.
Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) ve svém programu navrhuje účinné řešení populační krize:
1) Rodina se třemi a více dětmi, kde alespoň jeden z rodičů pracuje, a bude mít čistý trestní rejstřík, nebude platit žádnou daň z příjmu, přičemž tyto zásadní odpočty daní budou platné po celou dobu výchovy a přípravy dětí na budoucí povolání, nejdéle do věku 26 let dítěte.
2) Mladým rodinám chceme nabídnout bezúročné novomanželské půjčky do výše 300 tisíc korun s dobou splatnosti 15 let. Podmínkou je trvalé zaměstnání jednoho z manželů a bezúhonnost. Při narození třetího dítěte rodina ukončí splácení a dostane zpět splacenou částku při dovršení 18 let prvního dítěte.
3) Navrhujeme podmínit vyplácení sociálních dávek na děti od třetího dítěte výše minimálně pětiletou pracovní minulostí alespoň jednoho s rodičů, čistým trestním rejstříkem obou rodičů a dosavadní dvě děti nesmí mít neomluvené hodiny ve škole
4) Navrhujeme zavedení porodného také od třetího dítěte výše pod podmínkou minimálně pětileté pracovní minulostí alespoň jednoho s rodičů, čistého trestního rejstříku obou rodičů a dosavadní dvě děti nesmí mít neomluvené hodiny ve škole
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím. Přeji hezký večer
Zadavatel: Tomio Okamura, Zhotovitel: Tomio Okamura, hnutí SPD

hoax či urban legendary

(L.C., 10. 8. 2017 7:16)

nemáte někdo link na výrok" pokud úřad práce nazajistí pro člověka v hmotné nouzi veřejnou službu , pobírá tento dále 3410 kč "


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90

následující »