Jdi na obsah Jdi na menu
 

Diskuse

Zde je možné debatovat.

 

Pro komplexnější debatu použijte diskusní fórum pro nezaměstnané založené naším hnutím.

nezamestnani.xforum.cz/

 

Zde můžete diskutovat o všech problémech, se kterými se lidé bez práce setkávají. Diskusní příspěvky by měly být věcné, ne příliš obsáhlé a hlavně by se měly týkat nezaměstnanosti. Z důvodu malé kapacity těchto webových stránek není možno diskutovat i o jiných problémech, které s nezaměstnaností souvisí jen velmi málo či vůbec. Příspěvky, které obsahují vulgarismy, urážky či slovní napadání nezaměstnaných či jiných diskutujících budou administrátorem smazány.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dd

(d, 14. 8. 2017 12:12)

můžete makat jak chcete,penize na dovolenou ani duchod mit stejne nebudete,pochopte to uz,vemte si ponauceni od duchodcu a od tech co chodej do práce-nemaj nic,tak si z nich priklad neberte,prave naopak a k tomu systemu a státu se chovejte jako o k vam-jen jako k nejakymu prostredku,kterej slouží k zisku,me tohle doslo uz po maturite,kdyz jsem se koukl prave na ty duchodce a pracujci-jsem za to rad,

cc

(cc, 14. 8. 2017 12:07)

ted mi volala pani a nabízela mi praci 120kc na hodinu nastup ihned,musel jsem to odmitnout z duvodu,ze nemam na svacinu a dojizdeni 40kc na den,protoze mi neprisla sociálka včas-za tohle by měli ty urednice padat -je to jejich vina,oni umyslne lidem neposilaj peníze včas a ty jejich zadosti na zivobyti vyrizujou laxne,aby to člověka otrávilo,ale diky tomu ty lidi nemaj peníze na mozny nastup do práce-na svacinu,na dopravu,tohle je výsledek tohodle komouskyho otravovani,ktery neprinasi nic pozitivního,jen stres,nezamestnanost a existecni a socialni problémy,misto toho,aby tem lidem v nouzi pomohli aspoň,tak prave naopak :) -je to jejich terč-cesky lidi presne,tohle není ok a když tam clovek prijde a domaha se svojich prav,tak je ještě on ten spatnej a ne naopak,ceska morálka je pravej opak slusnosi a dobryho vychovani,

f

(ff, 14. 8. 2017 11:55)

to je presne ono o co jim jde temhle cechum,jde jim o to ponížit člověka,ja mam zazadano a zivobyti a příspěvek na bydleni-o doplatek jsem zadal před 3 mesicema taky,ale nejak se na nej zapomelo :)-jedna věc-poruseni zákona,druha věc,mam zazadano a penze nikdy-opet poruseni zákona,takze se budu tam muset jit připomenout,jsou ti porusovany prava lidi a zákony tyhle země,uz od zrodu této socialisticke republiky,tfuuuj

f

(f, 14. 8. 2017 11:36)

sociálka mi neprisla ani zivobyti 3400 ani příspěvek na bydleni,je to všechno jen o lidech,umyslne to zpozdujou tem co to nejvicpotrebujou,cechacci s fašistickou morálkou,odmitam pracovata a hledat si praci dokud mi nezacne sociálka,kterou jsem si radne podal chodit včas cuzz :))

kk

(k, 13. 8. 2017 23:21)

mam hlad,socialka 3410 nedorazila,bohuzel,snad později :)))

koho volit

(Jana, 21. 7. 2017 20:39)

Poraďte prosím koho volit,aby pořád neškodil nezaměstnaným občanům,když už to mají i tak dost těžký.Děkuji

Re: koho volit

(Josef, 23. 7. 2017 21:28)

Já budu volit Okamuru. Zde je například jeho prohlášení o nutnosti posadit politiky, kteří kradou a škodí do lochu.:

1. Chceme radikální změnu politického systému, chceme přímou demokracii, referendum
a odvolatelnost politiků

Budeme prosazovat uzákonění širokého referenda jako nejvyššího projevu vůle občanů. Občané musí mít právo v referendu rozhodovat o zásadních otázkách týkajících se budoucnosti země. Prosazujeme přímé volby poslanců, starostů a hejtmanů. Chceme odvolatelnost politiků a odpovědnost politiků občanům. Jsme pro zákaz souběhu funkce poslance a ministra. Chceme důsledné oddělení moci zákonodárné a výkonné. Vládu bude jmenovat a řídit občany přímo volený a odvolatelný prezident.

2. Osobní, hmotná a trestní odpovědnost politiků

Budeme podporovat odborné a přitom hospodárné řízení veřejného sektoru. Nechceme tunelování školství, životního prostředí, zdravotnictví, bezpečnosti země a sociálních služeb drahými a nefunkčními projekty. Veřejný sektor musí sloužit občanům a ne k obohacování kmotrovských stranických mafií. Za korupci a rozkrádání veřejných prostředků musí následovat trest. Viníci musí být odhaleni, souzeni a přísně trestáni. Zde musí fungovat nezávislá policie, státní zastupitelství a soudy. Budeme prosazovat uzákonění osobní, hmotné a trestní odpovědnosti politiků, soudců, státních zástupců a exekutivy. Jsme pro odvolatelnost politiků občany.

3. Chceme zákon o prokázání původu majetku

Prosazujeme prokázání původu nabytého majetku občana nad 20 milionů korun. A na rozdíl od všech ostatních stran zpětně. V případě, že nebude doloženo legální nabytí majetku, bude zdaněn 100% daní. Co zloději ukradli, musí vrátit! Nelze připustit zbohatnutí politicko-korupční mafie na úkor ostatních občanů.

4. Konec zvyšování daní

5. Budeme vytvářet nová pracovní místa – podpoříme proto podnikatele a živnostníky

Chceme platbu DPH ze skutečně zaplacených faktur a odstranění ručení za platbu DPH u obchodního partnera. Podporou podnikatelského prostředí v průmyslu, zemědělství a službách vytvoříme nová pracovní místa. Státní rozpočet musí realizovat zásadní a strategické investice v dopravě a infrastruktuře, které podpoří podnikatelské prostředí a možnosti. Zde musí být efektivně využity naše peníze, které se vrací do rozpočtu v podobě fondů EU. Pro podnikatele tak vytvoříme podmínky, které budou předpokladem pro udržení hospodářského růstu republiky. Podpoříme podnikání v oborech s vysokou přidanou hodnotou a budeme prosazovat zásadní snížení administrativní zátěže spojené s podnikatelskou činností.

6. Nedovolme další okrádání občanů lichvářskou a exekutorskou mafií

Budeme prosazovat přijetí zákona proti lichvě a legislativně znemožníme spekulativní exekuce majetku občanů na základě lichvářských půjček. Nikdo nemůže být takto připraven o bydlení a důstojnost. Exekuce musí respektovat základní občanská práva.

7. Chceme právo a spravedlnost. Chceme stát sloužící občanům

Budeme prosazovat reformy a změny státní správy. Chceme funkční, úsporný a demokratický stát, kde se občané dovolají svých práv a který od občanů žádá přiměřené povinnosti. Stát musí budovat udržitelný sociální, vzdělávací a zdravotní systém, chránit svobodu, rodinné hodnoty a bezpečí občanů. Požadujeme stabilní vzdělávací a zdravotní systém, kde bude oceněna práce zaměstnanců ve školství a zdravotnictví. Odmítáme pozitivní diskriminaci a preferenci občanů na základě rasy, etnika nebo náboženství. Jsme proti pokusům omezit právo občanů legálně nabývat a držet zbraň.

8. Nechceme drahý a nefunkční sociální systém, chceme systém podporující všechny slušné lidi – seniory, rodiny s dětmi, zdravotně postižené občany i děti ohrožené bídou

9. Chceme budoucnost bez dluhů

Budeme prosazovat ústavní dluhovou brzdu s legislativou podle vzoru Švýcarské konfederace. V této ústavě je uvedeno, že výdaje státního rozpočtu musí dlouhodobě odpovídat příjmům. Strategickým cílem hospodaření státu musí být vyrovnané rozpočty.

10. Nechceme být provincií EU, chceme rozvíjet a bránit suverénní Českou republiku

Re: Re: koho volit

(ss, 24. 7. 2017 10:14)

Josefe vy jste si spetl stranky! pan okamura nenabizi nic nezamestnanym,ted jsem cetl ten jeho "program"(snuzka pitomosti a nesmyslu),kttery jste NÁM sem zkopiroval :),okamura je proti uprchlikum-to není problém,ktery se tyka čr,pak ma v programu něco o tom,ze pujde po krku politikum-tohle je presne typ pravicove politiky,kteri mají cestí obcané radi-v programu sami "proti" "proti" proti nekomu a necemu,to je prece jedno velke NIC,politika ma byt PRO PRO PRO něco a pro nekoho nikoliv proti,,,,,,,,,8. Nechceme drahý a nefunkční sociální systém, chceme systém podporující všechny slušné lidi – seniory, rodiny s dětmi, zdravotně postižené občany i děti ohrožené bídou NECHCEME "NEFUKCNI" SOCIALNI SYSTEM.co to je jako?a jak teda a cim chtej podportovat "slusne" lidi a jak bude stat rozhodovat a rozpoznávat "slusne" a "slusne" -tohle je zase DELENI lidi na slusne a neslusne-kdo to bude delit??? a jak? cim?? POPULITICKEJ KEC O NICEM BOD CISLO 8 STEJNE JAKO VSECHNY OSTATNI BODY A ZASE NEJAK ZVASTY O PROKAZOVANI MAJETKU-VY MATE NEJAKY MAJETEK JOSEFE? NEBO JENOM ZAVIDITE TEM PAR BOHACUM V TETO ZEMI?TOHLE JE ZAVIST CESKA A PROTO VOLIS OKAMURU KAMARADE,TED TO VIDIM,TAM NENI ANI SLOVO O NEZAMESTNANYCH NAOPAK JE TAM NECO O TOM,ZE CHCE RUSIT SOCIALNI SYSTEM"NEFUNKCNI"-TOHLE SLOVNI SPOJENI MI O TOM OKAMUROVI HODNE VYPOVIDA,TOHLE OPRAVDU NEDOPORUCUJU NEZAMESTNANYM CHUDAKUM!!! A DOUFAM ,ZE SE ASN S TIMHLE SE MNOU SOUHLASI PEKNY PONDELI

Re: Re: Re: koho volit

(Josef., 26. 7. 2017 22:43)

V mnohém máte pravdu, taky jsem zde několikrát uvedl, že pan Okamura je pouze nejmenší možné zlo ze všech stran, které mohou do Parlamentu projít. A nejen, že je nejmenším zlem, on je dokonce minimálně 10x menším zlem, než-li TOP09, ČSSD, KSČM, Lidovci, Babiš, a další, kteří to tady 28 let jenom rozkrádali. Pokud p. Okamura zavře zločince, kteří to tady rozkrádali, já mu jen poděkuji, protože z jejich zabavených majetků se bude moci alespoň nastartovat vyrabovaná a zadlužená česká ekonomika. Samozřejmě, že pokud bychom chtěli tristní situaci nezaměstnaných zlepšit, museli bychom si založit vlastní stranu nezaměstnaných a pomocí jí prosazovat svá práva. Všechny strany, které mohou letos projít do Parlamentu jsou totiž obecně všechny proti nezaměstnaným a dalším chudým nízkopříjmovým občanům ostře zaměřeny.

Re: Re: Re: Re: koho volit

(JOUDA, 27. 7. 2017 12:13)

Josef-Pokud p. Okamura zavře zločince, kteří to tady rozkrádali, já mu jen poděkuji, protože z jejich zabavených majetků se bude moci alespoň nastartovat vyrabovaná a zadlužená česká ekonomika-JASNY JOSEF,MYSLITE SI ZA PAN OKAMURA TED ZAVRE DO VEZENI VSECHNY TY,KTERY TO TU ROZKRADALI A TIM SE NASTARTUJE EKONOMIKA-PROTO OKAMURU OSTATNE VOLITE,CHAPU VAS,PEKNY DEN

Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 28. 7. 2017 21:09)

Překrucujete moje slova, já jsem samozřejmě nenapsal, že Okamura zavře VŠECHNY politiky, co tady kradli. Ale i zde lze spatřit přímou úměru, čím více bude mít Okamura hlasů, tím více zločinných politiků bude moci zavřít. Samozřejmě to nastane, jen pokud bude ve vládě.

Optimální by proto bylo, kdyby získal přes 50%, což se asi nepodaří, ale pravděpodobně bude největší opoziční stranou a za 4 roky, až lidé uvidí, že se vyplatí Okamuru volit, už těch 50% dostane. Navíc Okamuru už podporuje i Jarek Nohavica a vysloužil si za to od sluníčkářů, pražské kavárny a nejrůznějších havlistů (to jsou ti, kteří to tady nejvíc zprasili a prasí to dodneška), nenávist až za hrob.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(dd, 28. 7. 2017 22:42)

ja jen proste nechapu,proc volite okamuru nebo kohokoliv jiného protože ma v programu,ze chce zavírat lidi(politiky) a brat majetky-majetky brali komunisti a na vas život nebude mit vůbec zadnej vliv to,jestli nekoho zavrou nebo ne,tohle o vas dost vypovida-zavirat a brat majetky-ceska zavist a komanči,hnuj jenom,vy si tady asi všichni myslite,ze tuhle zemi někdo rozkradl co? ze by jste se měli asi skvele jako nemci :) ,vůbec,jak za komancu,tak i po komancich tu nebylo nic jiného,nez bida,fronty na zakladni potraviny a nedostatek zakladnich potreb,to byl ten vas komunismus,volite tu jenom strany mireny proti uprchlkum,co jste to za lidi??

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(A., 29. 7. 2017 19:58)

Kolik je vám let? Kdo vám ty bludy o socialismu vecpal do hlavy? Komunismus tady nikdy nebyl, pokud byste se aspoň trochu orientoval v pojmech, tak to víte.
Za komunistů se normálně žilo a pracovalo. Nikdo nešikanoval ženy s dětmi na pracovním trhu, ani starší. Jídla byl dostatek, každý bydlel.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(dd, 31. 7. 2017 18:34)

tak jste asi jeden z mala,kdo necinkal klicema 17 listopadu 89,na tom vaclavaku se tenkrat seslo přes milion lidi,mozna vic,ti všichni zrejme byli komunistickym režimem nadseny a proto sli cinkat klicema,

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 2. 8. 2017 10:05)

Víte proč bylo milión Čechoslováků na Václavském náměstí? Protože je z celého Československa svážely zdarma vlaky a autobusy. Na pracovištích a ve školách byli tito lidé verbování pracovníky StB. Stb se totiž rozdělila a její větší část, která pochopila kam směřuje vývoj, začala bleskurychle vše potřebné pro demonstrace organizovat. Za státní peníze platili dopravu, zejména mladých a nezkušených účastníků demonstrací, kterým pracovníci Stb slibovali životní zážitky při změně režimu v Praze a tak se tito nezkušení, převážně studenti, dali nachytat, aby sloužili jako havloidní kompars.

Gererelní řízení této operace ovšem probíhalo pod taktovkou sovětské KGB s tichým souhlasem Gorbačova, která si již vyhlédla Havla za prezidenta ČR a naši Stb řídila a koordinovala. Pochopitelně celých 40 let byla KGB StB nadřízena, zadávala jí úkoly a kontrolovala jejich plnění, proto je nemyslitelné, že by i listopadový převrat v Československu neorganizovala KGB.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(Josef, 4. 8. 2017 16:36)

BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI"
prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.

Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to nekteří nechtějí přiznat.

Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, .....? Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko. Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem. Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu. Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko i celý český národ.

Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákoným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan ČR okraden o minimálně 100 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.

Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali. Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.

V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země". Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. Někdo si snad myslí, že "lid co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?

Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. Už nestojíme fronty na banány.

Zdeněk Klímek

19.2.2016

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(d, 2. 8. 2017 10:46)

ano je to pravda,svazeli na vaclavak lidi dopravou zdarma a za volno v praci,ano to je fakt,pamatuju si to,byla to da se rict spolecenska povinnost,takze podle vas lidi jsou prostestovat proti komunismu kvůli doprave zdarma,volnu v praci a jen kvůli tomu,te je zlanarili stbaci co prevlekli kabat??? jiny důvod k tomu nebyl?? tak jste u me negramotnej narod no rikam to porad

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(A., 2. 8. 2017 23:12)

Tuším, že Uhde výstižně prohlásil, že lidé očekávali demokracii, ne kapitalismus. Chtěli, aby vymizely nešvary ve společnosti, což zase dělali jen lidé. Chtěli říkat své názory, volně cestovat po světě. Komunisté chybovali, že nedovolili každému prohlédnout si kapitalismus z blízka, pozlátko i žebráky. Kdyby lidé tušili, že co funguje se zruší, že budou zlikvidovány světově známé české firmy, čímž přijdou o práci, že se mnozí ocitnou na ulici a vestavu bídy, hodili by klíče místo cinkání do kanálu. Vy sem píšete co by nudící se milionář?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(j., 9. 8. 2017 10:15)

Ano netušili o co jde.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: koho volit

(j., 3. 8. 2017 12:19)

Za názor plus. Svážení do Prahy bylo. Kdo to organizoval nevím. Před VŠ kolejemi mladým nabízeli alkohol co hrdlo ráčilo a jelo se "pařit"do Prahy zdarma, všeho bude dost. Za flašky dražšího alkoholu. Někteří byli tak opilí, že nevěděli ani kam jedou. Byla to přeci pařba, akce zdarma, plánovaná akce dokáže do sebe vsáknout mnoha dalších jedinců. Na nádražích lákali převážně zase mladší lidi a takové ty nádržní obejdy aby přistoupily s nimi na vlak směr Praha. Vše zdarma. Kdo to platil - tito nalákaní neé. Takové tlupy táhly na Prahu. Určitá nespokojenost byla ale nyní není? Co má většina z nich : možná strach ze splátek hypoték aby nežili pod mostem, strach o práci i tu bídně placenou a strach z nezaměstnanosti a propuštění z práce po 45 roce věku. A na stáří?? NIC než dluhy, protože z čeho našetřit ??? Ano, můžeme si koupit banány, pomeranče po celý rok - no ale ta kvalita je spíš mínusová. Cestovat do zahraničí kam se dříve tolik nemohlo, když na to máme - to ano.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90

následující »